Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDAJ 4-izbový rodinný dom, 464 m2, Podhradie

Popis nehnuteľnosti

Butterfly-reality ponúka NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom v Podhradí.
Tento dom s pozemkom 464 m², Vám umožňuje v dnešnom uponáhľanom svete možnosť oddychu. Nachádza sa na ňom krb na relax a posedenie s rodinou a priateľmi.
Dom je kompletne zrekonštruovaný, čo novému majiteľovi umožňuje len nasťahovať sa. Rekonštrukcia a dispozícia domu upúta aj náročných klientov.

Dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je prechod do kuchyne, obývacej izby s krbom, dvoch samostatných izieb a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Z chodby je aj prechod na zastrešenú a presklenú terasu na relax počas celého roka. Z chodby je drevené schodište, ktoré vedie na poschodie. Tam sa nachádza priestranná izba s prechodom na loggiu, s výhľadom na terasu.

Dom je čiastočne podpivničený, kde sa nachádza obojživelný nový kotol na pelety, s možnosťou regulácie aj cez mobilnú aplikáciu.

Na pozemku sa nachádza samostatne stojaci murovaný sklad na náradie a prístrešok na drevo. Dom je vykurovaný kotlom na pelety, v chodbe, v kuchyni a kúpeľni je podlahové elektrické kúrenie. Odpad je vedený do eko čističky.
Dom sa nachádza v centre obce.

V obci je rímskokatolícky kostol sv. Margity z roku 1700. Na kopci nad obcou, sa nachádzajú posledné zvyšky rozvalín stredovekého hradu Sivý Kameň. Z hradného kopca sa otvára panoramatický výhľad na Hornonitriansku kotlinu a okolitú prírodu.

Príroda v okolí, so svojimi početnými skalnými útvarmi a mimoriadne krásnymi zákutiami poskytuje mnoho príležitostí na pešiu i cyklistickú turistiku.

Cena nehnuteľnosti je 114 000 € (cena je vrátane kompletného realitného servisu).
Dom je možné financovať prostredníctvom HÚ, s ktorým Vám pomôžu naši finanční poradcovia.
Ak Vás táto ponuka upútala neváhajte a kontaktujte ma.

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorys

                         

Kontakt

Walter Breuer 

Tel.:+421-907 577 643 

Email:walter.breuer@butterfly-reality.sk 

www.walterbreuer.sk

Walter Breuer

Predávam v lokalitách Prievidza, Partizánske, Topoľčany a som v tom úspešný.

 


Walter Breuer

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF