Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaný 4 izbový rodinný dom s pozemkom, o rozlohe 750 m2, Čereňany

Popis nehnuteľnosti

Objavte Váš Nový Domov v Čereňanoch

Butterfly-reality s radosťou predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj: 4 izbový rodinný dom s pozemkom o rozlohe 750 m2, situovaný v malebnom prostredí Čereňanov na ulici Na jamách. Tento jednopodlažný dom ponúka ideálny priestor pre váš nový domov.

Dom plný možností

Pri vstupe do domu vás privíta priestranná vstupná chodba, ktorá vás povedie do dvoch útulných izieb, kúpeľne vybavenej sprchovým kútom a WC, a do kuchyne s praktickou komorou. Obývačka s prechodom do hosťovskej izby a na terasu poskytuje ideálne miesto pre rodinné posedenia a relax. Dom je tiež vybavený podpivničením, kde nájdete kotolňu s kotlom na peletky, tri sklady a garáž s jamou pre dve autá. V obývačke sa nachádzajú aj krbové kachle, ktoré dodávajú miestu pohodu a teplo.

Kvalita a pohodlie

Dom bol postavený z pórobetónových tvárnic a je zakrytý rovnou dvojročnou strechou. Drevené trojsklá okná zabezpečujú vynikajúcu izoláciu a pohodlie bývania. Pozemok je rovinatý, s vlastnou studňou a skleníkom, čo ponúka skvelé možnosti pre záhradkárčenie a vonkajšie aktivity.

Perfektne napojený

Dom je napojený na elektriku 220-380V, obecnú vodu a kanalizáciu, pričom vykurovanie vody je možné aj prostredníctvom elektrického kolektora. Nachádza sa v tichej lokalite, len 8 km od Partizánskeho, 22 km od Prievidze a 10 km od Novák, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť a zároveň pokojné bývanie.

Cena a dostupnosť

Cena tejto nehnuteľnosti je 150 000 €, vrátane kompletného realitného servisu. Dom je obývateľný ihneď a je možné ho financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi pomôžu naši finanční poradcovia.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Tešíme sa na vašu návštevu a možnosť predstaviť vám váš budúci domov.

Kontaktujte:
Butterfly-reality
Walter Breuer
Email: walter.breuer@butterfly-reality.sk
Telefón: 0907 577 643
Web: www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.

Videoprehliadka

Pôdorys

                                            

Kontakt

Walter Breuer 

Tel.:+421-907 577 643 

Email:walter.breuer@butterfly-reality.sk 

www.walterbreuer.sk

Walter Breuer

Predávam v lokalitách Prievidza, Partizánske, Topoľčany a som v tom úspešný.

 


Walter Breuer

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF