rodinný dom vila Nové Mesto nad Váhom

Predaj dvojgeneračný rodinný dom, pozemok 1057 m2, Nové Mesto nad Váhom.

Popis nehnuteľnosti

Butterfly-reality Vám ponúka na predaj elegantný dvojgeneračný rodinný dom s množstvom prepracovaných a výnimočných prvkov a potravinárskym skladom v Novom Meste nad Váhom, v tichej a lukratívnej lokalite Dolné Samoty.

Dom je výnimočný svojim kvalitným spracovaním, jedinečným dizajnom a taktiež je výnimočný svojou pokojnou rodinnou atmosférou. Rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 1057 m2, na ktorom sa nachádza:

Samostatne stojaci dom so zastavanou plochou 300 m2, ktorý pozostáva z dvoch bytových jednotiek, prekrytej terasy a potravinárskeho skladu.

Dispozícia domu je.

Prízemie domu s celkovou výmerou 224 m2 je rozdelené na dve samostatné časti. Jedna časť má celkovú výmeru 162 m2 a druhá má výmeru 62 m2 Celé prízemie bolo rekonštruované v 5/2019 (nové nátery, tapety, podlahy, priestorový liatinový krb, nábytok, kuchyňa na mieru, kúpeľne, okná). Prízemie tvorí vstupná hala, priestranná jedáleň prepojená priestorovým liatinovým krbom, obloženým kameňom s obývacou miestnosťou, dva apartmány so samostatnými kúpeľňami, kuchyňa, druhá obývacia miestnosť s východom na terasu, pracovňa, samostatné WC, chodba. Jedáleň je presklenými posuvnými dverami prepojená s vonkajšou terasou, orientovanou na juhovýchod. Terasa bola dokončená v 4/2019, je presvetlená tromi drevenými strešnými oknami a je podpivničená (17m2). Vykurovanie prízemia: kombinované podlahové, elektrické - kuchyňa, sprchový kút - a plynové v ostatných častiach domu. Na varenie je k dispozícii plyn aj elektrina. Interiérový priestorový krb s liatinovou vložkou a výkonom 12 kW bol vybudovaný v 1/2019. Druhá časť prízemia, je od prvej časti prízemia oddelená dverami.

Podkrovie domu s celkovou výmerou 212 m2 má samostatný vstup a momentálne je pripravené na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

V suteréne domu s celkovou výmerou 122 m2 je práčovňa a kotolňa, centrálne vykurovanie domu s kondenzačným plynovým kotlom Viessman, WC, sklad, priestranná spoločenská miestnosť, bar a schodisko.

Na pozemku je postavený certifikovaný potravinársky sklad, vhodný pre podnikateľské účely, prípadne sa dá prerobiť na letný dom. Sklad má výmeru 67 m2, je vykurovaný elektrickými radiátormi, má zabudovanú rekuperáciu vzduchu a elektrickú posuvnú bránu. Dispozičné riešenie: 3x miestnosť + WC. Na udržiavanom pozemku sa nachádzajú aj mladé ovocné stromy (1-6 ročné): čerešne, jabloň, slivka, marhule + praktické vyvýšené záhony určené na pestovanie zeleniny. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, veľmi dobré napojenie na diaľnicu.

 

Cena nehnuteľnosti: 354 000 € (cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu).

Dom je možný financovať prostredníctvom HÚ, s ktorým Vám pomôžu naši finanční poradcovia.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.
© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.

 

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Pôdorys

    

Kontakt

Walter Breuer 

Tel.:+421-907 577 643 

Email:walter.breuer@butterfly-reality.sk 

www.walterbreuer.sk

Kontaktný formulár