background

Predajte lepšie a za viac

Ako pracujem

 7 vecí, ktoré urobia pri predaji vašej nehnuteľnosti MALÝ zázrak

Prečo pracujem práve takto?

Pretože vďaka tomu predám VŽDY, RÝCHLEJŠIE a za VIAC. 


Najlepší realitný maklér Partizánske, Prievidza a Topoľčany pracuje takto.

1

Homestaging a profi fotky.

Hovorí sa, že jeme očami. A nehnuteľnosť je na tom podobne. To, ako na nás pôsobí, rozhoduje či kúpime. Profesionálne fotografie a Homestaging sú nástroje, vďaka ktorým si záujemca vašu nehnuteľnosť zamiluje.     

 

2

3D scen nehnuteľnosti.

Najmodernejšia technológia pre predaj nehnuteľnosti. Vďaka 3D scenu, získa záujemca detailný prehľad. K čomu je to dobré? Získať si pozornosť, človek strávi pri vašej nehnuteľnosti viac času a na prehliadke nie je prekvapený. Naopak „ide už na istotu“. Zväčša už  vážny záujemca.

3

Pôdorysy.

Jedna vec je pre potencionálneho záujemcu veľmi dôležitá. Mať predstavu o priestore. Ako by mohol v nehnuteľnosti žiť, ako ju zariadiť, ako sa „vojsť“. Pôdorysy sú samozrejmosťou pri inzerovaní nehnuteľnosti.

4

Videoprehliadky.

Predávať dnes nehnuteľnosť a nepoužiť k tomu video? Nemysliteľné. Ľudia milujú video. Všetci pozeráme radšej video ako si len prezerať fotky. Video prehliadka pritiahne ešte viac záujemcov.

 

5

Stránka nehnuteľnosti.

Dnes nestačí len inzerovať na realitných serveroch. Vytvorím pre vašu nehnuteľnosť stránku, kde bude prezentovaná len ta vaša. Pozrite sa ako taká stránka môže vypadať.      www.walterbreuer.sk  v top ponuky.

6

Reklama na sociálnych sieťach.

Sociálne siete hýbu svetom a tak isto hýbu predajom nehnuteľnosti. Čo ďalšie treba urobiť pre efektívnejší predaj? Vytvoriť platenú propagáciu na Facebooku a zacieliť reklamu na tu správnu cieľovú skupinu.

7

A vždy niečo naviac.

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia. Je treba vytvoriť ten správny marketingový mix, Ozvite sa mi, rád sa s vami stretnem na káve. Porozprávam sa, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj vašej nehnuteľnosti za čo najväčšiu cenu.

Najnovšie články

Konzultácie

 

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko

Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek platenie v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete. V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o omedzení platieb v hotovosti. S účinnosťou od 1. 7. 2023 došlo k zjednoteniu limitu na platby v hotovosti pre všetky fyzické aj právnické osoby. Vyplýva to z novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti, podľa ktorej sa po novom (jednotne) zakazuje platba v hotovosti, ktorej hodnota prevyšuje 15 000 eur.

Celý tip
Pozor na zmluvy z internetu

 

Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

Celý tip
3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

 

Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Celý tip

3D virtuálne prehliadky

V súčasnosti sú čoraz viac vyhľadávané nové 3D technológie, ktoré umožňujú vykonať obhliadku nehnuteľnosti virtuálne, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Znamená to úsporu času a nákladov na strane makléra, ale aj na strane predávajúceho a kupujúceho. Záujemca nemusí obchádzať nehnuteľnosti, ktoré z rôznych dôvodov nevyhovujú jeho predstavám a realitný maklér absolvuje fyzické obhliadky už iba so záujemcami, ktorí si predmetnú nehnuteľnosť "naštudovali" už virtuálne. Je to teda win-win služba. Kupujúci si pochvaľujú aj možnosť  neobmedzených "návratov" do nehnuteľností s 3D prehliadkou po vykonaní fyzickej obhliadky. Viem si predstaviť, aký guláš asi majú v hlavách po návšteve dvadsiatich bytov
v priebehu troch-štyroch týždňov... Virtuálny návrat do nehnuteľnosti im určite pomôže v následnom triedení vyhovujúcich a nevyhovujúcich nehnuteľností.

Hovorí sa, že dobrá fotografia znamená viac, ako tisíc slov.
Čo potom znamená kvalitne spracovaná 3D prehliadka?
Odpoveď je jasná.
Neváhajte a žiadajte od svojho makléra 3D prehliadku vašej nehnuteľnosti.

Tu su ukážky.

PREDAJ 6-izbový bungalov s dvoj garážou, letnou kuchyňou, bazénom a rybníkom priamo na veľkom pozemku, v obci Tôň.

 

Polyfunkčný objekt s reštauráciou a 6 izbový, bytom Handlovej.

 

 

 

 

 

 

PREDAJ: 3 izb. byt s loggiou, Gazdovská ul., Prievidza

 

 

PREDAJ 2 izbový byt, 49 m2, Trenčín, Súdna 319/28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Chcem predať.

E-book

Aké povinnosti Vás čakajú po kúpe nehnuteľnosti?

spracovaním osobných údajov

Referencie

 • “Spoluprácu s pánom Breuerom hodnotím kladne. Predaj prebehol v poriadku, dobre, a tak, ako bolo prisľúbené. Pán Breuer bol naozaj dochvíľny a dodržal všetko na čom sme sa dohodli. Nemám žiadne výhrady, ktoré by som mohla spomenúť, ďakujem Vám a odporúčam využiť služby Butterfly reality a konkrétne, teda pána Breuera.”
  Silvia Hradelová (Banská Štiavnica)
 • “S pánom Breuerom sme spolupracovali už po druhý krát - prvý krát to bolo pri prenájme. Vtedy som bola veľmi spokojná, najskôr som hľadala niekoho sama, ale vôbec to nefungovalo, akonáhle sme začali spolupracovať s pánom Breuerom, mala som po starosti - perfetkné, super. Teraz pri predaji sa vyskytli nejaké nezrovnalosti, niečo by som ešte vylepšila, ale byt sa predal, priebeh predaja - vybavovanie, papierovačky, podpisovanie, platba bola bez komplikácií a nakoniec to dopadlo perfektne. Veľmi pekná bola virtuálna prehliadka, ktorú použili pri predaji. Ďakujem”
  Katarína Cudráková (Partizánske)
 • “Pán Breuer bola som veľmi spokojná s Vami. Čo sa týkalo predaja nášho domu, veľmi kvalitne a rýchlo sa to predalo. Veľmi sa nám to páčilo s tým videom. Všetko ste tak dobre a rýchlo vybavili. Veľmi sme boli s Vami spokojní. Pán Breuer ste veľmi dobrý maklér. Predaj rodinný dom.”
  Janete Baumann (Handlová)
 • “Chcela by som sa poďakovať za výbornú spoluprácu predaja bytu. Nadmieru spokojná. Predaj 3,5 izbový byt.”
  Božena Pilger (Partizánske)
 • “Bola som nadmieru spokojná, ako s realitnou kanceláriou, tak jej poradcom, pánom Walterom Breuerom. Rýchle jednanie, ústretovosť, ochota pomôcť. Určite vrele odporúčam! ”
  Jana Kurilecova (Handlová)
 • “Pri predaji záhradky som sa obrátil na p.Breuera ,ktorý mi veľmi zodpovedne pripravil materiál , sprievodný text , prezentáciu na internete. Pri osobnom jednaní vystupoval korektne a odborne. Postaral sa o sprostredkovanie predaja a všetku dokumentáciu,ktorú bolo potrebne pri predaji uskutočniť. Jeho prístup bol profesionálny ,slušný, ústretový! Touto cestou sa mu chcem veľmi pekne poďakovať a prajem mu veľa pracovných u osobných úspechov!”
  Milan Miškolci (Partizánske)
 • “Ďakujeme za služby pri kúpe domu. Odporúčam ?”
  ‎Dadka Peťková‎ (Horná Ves)
 • “Ďakujem p. W. Breuerovi za veľmi dobrú spoluprácu pri predaji bytu. Pri výbere realitného makléra určite odporúčam Waltera Breuera z Butterfly-reality.”
  Oľga Zelenáková
 • “Pred troma rokmi v mesiaci prelom jún, júl sme s exmanželkou začali rozmýšlať nad kúpou bytu. Neváhali sme a na odporúčanie sme vyhľadali pána Waltera Breuera a dali sme mu presne inštrukcie a behom par dni nám ukázal minimálne 10 nehnuteľnosti. Pomohol nám s vybavením hypotekárneho úveru a tím pádom aj ku kúpe nehnuteľnosti Vrelo odporúčam. Kúpa 3 izbový byt Zapotôčký ”
  Lukáš Hricko (Prievidza)
 • “S pánom Breuerom sme boli pri kúpe bytu nadmieru spokojní. Kúpa prebehla bez akýchkolvek komplikácií, o všetko sa za nás postaral. Ďakujeme, vrelo odporúčame. rod. Pinková. Kúpa 3 izbový byt”
  Andrej Pinka (Prievidza)
Všetky referencie

Realizované zákazky

Všetky nehnuteľnosti
Walter Breuer

O mne

Predstavujem sa, Walter Breuer, váš dôverník v svete nehnuteľností. S viac ako jedenástimi rokmi skúseností v tejto dynamicky sa vyvíjajúcej oblasti som tu, aby som vám pomohol nájsť nielen domov, ale miesto, kde budete písať svoj príbeh. Realitný trh je plný príležitostí a ja som tu, aby som vám ukázal tie najlepšie z nich, či už hľadáte útulný byt alebo priestranný rodinný dom.

Môj prístup k práci je založený na pochopení a rešpektovaní vašich osobných potrieb a predstáv. Verím, že každý z nás má jedinečný príbeh a dom, ktorý hľadá, by mal odrážať jeho charakter a životný štýl. S láskou k detailom a zameraním na kvalitu služieb som tu, aby som vás sprevádzal každým krokom na ceste za vaším snom.

Spoločne môžeme prekonať všetky výzvy, ktoré realitný trh prináša, s dôverou a profesionalitou. Nechajte ma, aby som bol vaším sprievodcom v tomto dobrodružstve, a uvidíte, že spolu nájdeme miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma.

11
rokov skúseností v odbore
1000 +
klientov
254
realizovaných transakcií

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Bývam tu, poznám to tu.

Walter

Dobrý deň,

som Walter, robotický pomocník môjho pána, ktorým je Walter Breuer. Pomáham mu starať sa o návštevníkov jeho webu v čase, keď on je zaneprázdnený a nemôže sám odpovedať.

Pýtajte sa ma na čokoľvek z odboru realít. Pokúsim sa vám odpovedať rovnako dobre ako môj pán. Ak by som si nevedel s niečím rady, dám vedieť môjmu pánovi, aby sa vám ozval osobne.

Sem napíšte svoju otázku:

Generovanie...

Kontakt

 

Ak sa so mnou chcete spojiť, môžete mi napísať, zavolať.

Kontaktný formulár


Partizánske 958 01, Partizánske,Prievidza,Topoľčany

TOP ponuka

Celá ponuka

Video Prehliadky

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finančná odmena-Tipéra

DAJTE MI TIP NA NEHNUTEĽNOSŤ A ZAROBTE SI !

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť? Dajte mi tip na predaj nehnuteľnosti a zarobte si tak stovky EUR k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte mi pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200 EUR za každý tip!

Kto je to Tipér a čo je TIPÉRSTVO?

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči moja práca alebo moja činnosť v regióne Partizánske, Prievidza a Topoľčany a okolie, odporučí – teda pošle kontakt mne o záujemcovi. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hľadá realitného makléra. A to je tipérstvo.

A čo má z toho Tipér?

Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! Predávajúcemu pomôžem s predajom, zabezpečím kompletné realitné služby a Tipéra odmením bez jeho väčšej námahy.

A ako to funguje? No predsa takto jednoducho:

 1. TIP

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi mnou Realitným maklérom a záujemcom – ideálne vyplniť formulár nižšie. Ak sa so záujemcom dohodnem na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

 1. PREDAJ

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, cez online marketing, po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta a odborný dohľad nad celým predajom a obhliadkami.

 1. ODMENA

Po úplnej realizácii – teda úspešnom predaji a úhrade služby – poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (provízia), získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby, teda v odmene od 200 EUR za TIP.

 Finančná odmena-TipéraCertifikáty vzdelávania

 

 

Mapa predaných nehnutelnosti

 

Pôdorysy

Ku kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti nesmie chýbať pôdorys. Tie vyzdvihnú prednosti Vašej nehnuteľnosti a jej dispozíciu. Zlepšením celkového dojmu sa zvyšuje šanca predať nehnuteľnosť v najkratšom čase za najvýhodnejšiu cenu.

 

Z pôdorysu je hneď jasné, či sú izby priechodné alebo nie. Odkiaľ sa chodí na balkón alebo loggiu, aké sú priestranné izby, komora alebo šatník. Ušetrím Vám týmto čas od zbytočných prehliadok so záujemcami, ktorým z pôdorysu nebude vyhovujúca dispozícia.

 

Pôdorysy sú základom pri prezentácii nehnuteľnosti u profesionálnych maklérov a u mňa sú samozrejmosťou.

             

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

Aké povinnosti Vás čakajú po kúpe nehnuteľnosti?

spracovaním osobných údajov