Ako pracujem

   7 vecí, ktoré urobia pri predaji vašej nehnuteľnosti MALÝ zázrak

Prečo pracujem práve takto?

Pretože vďaka tomu predám VŽDY, RÝCHLEJŠIE a za VIAC. 


Najlepší realitný maklér Partizánske, Prievidza a Topoľčany pracuje takto.

 

 

 

Homestaging a profi fotky.

Hovorí sa, že jeme očami. A nehnuteľnosť je na tom podobne. To, ako na nás pôsobí, rozhoduje či kúpime. Profesionálne fotografie a Homestaging sú nástroje, vďaka ktorým si záujemca vašu nehnuteľnosť zamiluje.     

                                                                             

                                

 

 Pôdorysy.              

Jedna vec je pre potencionálneho záujemcu veľmi dôležitá. Mať predstavu o priestore. Ako by mohol v nehnuteľnosti žiť, ako ju zariadiť, ako sa „vojsť“. Pôdorysy sú samozrejmosťou pri inzerovaní nehnuteľnosti.

                                          

                                 

3D scen nehnuteľnosti.

Najmodernejšia technológia pre predaj nehnuteľnosti. Vďaka 3D scenu, získa záujemca detailný prehľad. K čomu je to dobré? Získať si pozornosť, človek strávi pri vašej nehnuteľnosti viac času a na prehliadke nie je prekvapený. Naopak „ide už na istotu“. Zväčša už  vážny záujemca.

 

Videoprehliadky.

Predávať dnes nehnuteľnosť a nepoužiť k tomu video? Nemysliteľné. Ľudia milujú video. Všetci pozeráme radšej video ako si len prezerať fotky. Video prehliadka pritiahne ešte viac záujemcov.

 

 

Stránka nehnuteľnosti.

Dnes nestačí len inzerovať na realitných serveroch. Vytvorím pre vašu nehnuteľnosť stránku, kde bude prezentovaná len ta vaša. Pozrite sa ako taká stránka môže vypadať.      www.walterbreuer.sk  v top ponuky.

 

Reklama na sociálnych sieťach.

Sociálne siete hýbu svetom a tak isto hýbu predajom nehnuteľnosti. Čo ďalšie treba urobiť pre efektívnejší predaj? Vytvoriť platenú propagáciu na Facebooku a zacieliť reklamu na tu správnu cieľovú skupinu.

 

A vždy niečo naviac.

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia. Je treba vytvoriť ten správny marketingový mix, Ozvite sa mi, rád sa s vami stretnem na káve. Porozprávam sa, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj vašej nehnuteľnosti za čo najväčšiu cenu.

 

Walter Breuer 

Tel.:+421-907 577 643 

Email:walter.breuer@butterfly-reality.sk 

www.walterbreuer.sk

 

 
Kontaktujte ma

Stiahnite si zadarmo

Aké povinnosti Vás čakajú po kúpe nehnuteľnosti?

spracovaním osobných údajov